سه مقام سوم کشوری و یک مقام دوم کشوری توسط بانوان استان اردبیل در مسابقات المپیاد استعدایابی تکواندوی کشور در مشهد مقدس کسب شد.
ووشوکاران دختر بیله سوار در مسابقات کشوری خواچوان کونگ فو شهر قم با کسب 6 مدال درخشش خیره کننده ای داشتند.
حماسه همدلی در اردبیل؛
حضور باشکوه شیر زنان اردبیلی در استادیوم رضازاده نشان از فرهنگ غنی،روحیه ی تندرستی و همت بالای مسئولین داشت.
به مناسبت روز قشر بسیج جامعه زنان ، سالروز شهادت مریم فرهانیان ، بانوان پایور و بسیجی سپاه استان اردبیل به قله سبلان صعود می کنند.
طرح فتح گردان کوثر حوزه حضرت زینب (س) ناحیه اردبیل در سالن ورزشی امام محمد باقر(ع) اردبیل برگزار شد.
امروز برگزار می شود؛
مراسم اهداء مدال قهرمانی بانوان ورزشکاران به خانواده شهید مدافع حرم علی سیفی در اردبیل برگزار می شود.
دانش آموز پارس آبادی با درخشش در مسابقات دوومیدانی قهرمانی دانش آموزان دختر سراسر کشور موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد.
مسابقات انتخابی المپیاد زیر ۱۶ سال کاراته بانوان استان در سالن ورزشی ۱۷ شهریور اردبیل برگزار شد.
به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار شد؛
به مناسبت هفته عفاف و حجاب نشستی با حضور بانوان ورزشکار در سالن ورزشی ولیعصر اردبیل برگزار شد.
با حضو بانوان بسیجی مسابقه انتخابی دو میدانی برای حضور در مسابقات استانی در سالن ورزشی بسیج حوزه خواهران اردبیل برگزار شد.
دکترای تربیت بدنی در دانشگاههای اردبیل ؛
دکترای تربیت بدنی در دانشگاههای اردبیل گفت: بانوان اردبیلی نه فضای مناسبی برای ورزش در اختیار دارند و نه فرهنگ مناسب برای حضور در فضاهای ورزشی برای آن‌ها ایجاد شده است.
اولین تمرین اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان در رده سنی جوانان به میزبانی دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی استان اردبیل برگزار شد.
تیم ملی فوتبال بانوان ایران در آخرین رنکینگ فدراسیون جهانی، جهشی خیره‌کننده داشته است.
زمانی که شعارهایی برای ورود زنان به ورزشگاه ها را در کنار مطالبات واقعی زنان ورزشکار و هواداران آن ها می گذاریم به نظر می رسد که جا به جا کردن اهم و مهم اولویت های ورزش های زنان، شگردی است که در کلاه گروه های مدعی مطالبه حقوق زنان وجود دارد.
گزارش تحلیلی/
گزارش تحلیلی/ حضور زنان در ورزشگاه ها: با تاکید بر بی برنامه بودن حضور زنان در ورزشگاه ها این در حالی است که با وجود مشکلات اساسی بانوان این روزها جریان حضور زنان در ورزشگاه ها مطالبه ای است که اکثرا در دولت مطرح و تبدیل به یک رسانه و جریان خاص شده است.

صفحه‌ها