به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار شد؛
به مناسبت هفته عفاف و حجاب نشستی با حضور بانوان ورزشکار در سالن ورزشی ولیعصر اردبیل برگزار شد.
با حضو بانوان بسیجی مسابقه انتخابی دو میدانی برای حضور در مسابقات استانی در سالن ورزشی بسیج حوزه خواهران اردبیل برگزار شد.
دکترای تربیت بدنی در دانشگاههای اردبیل ؛
دکترای تربیت بدنی در دانشگاههای اردبیل گفت: بانوان اردبیلی نه فضای مناسبی برای ورزش در اختیار دارند و نه فرهنگ مناسب برای حضور در فضاهای ورزشی برای آن‌ها ایجاد شده است.
اولین تمرین اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان در رده سنی جوانان به میزبانی دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی استان اردبیل برگزار شد.
تیم ملی فوتبال بانوان ایران در آخرین رنکینگ فدراسیون جهانی، جهشی خیره‌کننده داشته است.
زمانی که شعارهایی برای ورود زنان به ورزشگاه ها را در کنار مطالبات واقعی زنان ورزشکار و هواداران آن ها می گذاریم به نظر می رسد که جا به جا کردن اهم و مهم اولویت های ورزش های زنان، شگردی است که در کلاه گروه های مدعی مطالبه حقوق زنان وجود دارد.
گزارش تحلیلی/
گزارش تحلیلی/ حضور زنان در ورزشگاه ها: با تاکید بر بی برنامه بودن حضور زنان در ورزشگاه ها این در حالی است که با وجود مشکلات اساسی بانوان این روزها جریان حضور زنان در ورزشگاه ها مطالبه ای است که اکثرا در دولت مطرح و تبدیل به یک رسانه و جریان خاص شده است.
به دلیل شهادت هموطنان‌مان در حادثه تروریستی اخیر در تهران یک دقیقه سکوت در ورزشگاه آزادی برقرار و فاتحه‌ای قرائت شد.
دکتری تخصصی بیوفیزیک, مدیر گروه مرکز علمی کاربردی هلال احمر اردبیل
تغذیه ورزشی یک علم است ، اما علمی است با کاربردهای بسیار زیاد . کسانی که در ارتباط با ورزشکاران هستند ، باید از علم تغذیه و مشکلات و خطرات تغذیه نادرست در عملکرد ورزشکاران آگاهی داشته باشند.
همزمان با سوم خرداد کوهپیمایی خواهران حوزه مقاومت بسیج ام البنین در تفرجگاه اندبیل خلخال برگزار شد.
استاد و مدرس رشته تربیت بدنی در دانشگاه های اردبیل؛
استاد و مدرس رشته تربیت بدنی در دانشگاه های اردبیل گفت: مگر در تار و پود این فرهنگ، حضور بانوان در هر جمعی، حرمت و کرامت را با خود به ارمغان نمی آورد؟ هیچ کجای تاریخ ثابت نمی کند که "تابلوهای ورود ممنوع"، "فرهنگ پرور" و "مصلح" اند و هیچ کجای جغرافیا نشان نداده است که پاک کردن صورت مسئله، جواب را به ساحت یک قوم پیشکش کرده باشد.
مدیریت تربیت بدنی خواهران برگزار می کند؛
مدیریت تربیت بدنی خواهران ناحیه اردبیل استعداد یابی در رشته های( فوتبال-کاراته-ژیمناستیک) ویژه دختران زیر 15سال در سالن ورزشی فاطمه الزهرا (س) برگزار می کند.
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت مبعث پیامبر اکرم(ص) در بخش فیروز شهرستان کوثر برگزار شد.
رقابتهای انتخابی دوومیدانی بانوان اردبیل؛
نفرات برتر رقابتهای انتخابی دوومیدانی بانوان استان اردبیل مشخص شدند .
بمناسبت میلاد حضرت علی ( ع ) و روز پدر ؛
همایش و نشست پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،تاثیر نماز در جامعه ورزش ، عفاف و حجاب ، امر به معروف و نهی از منکر با حضور حجت الاسلام میر طه موسوی استاد حوزه و دانشگاه اردبیلدر سالن ورزشی حجاب برگزارشد .

صفحه‌ها