یک کارشناس تغذیه در اردبیل مطرح کرد:
یک کارشناس تغذیه در اردبیل گفت: مصرف چای کهنه و چای سیاه باعث تولید مواد سمی در بدن می شود.
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی مطرح کرد:
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی در اردبیل گفت: در فصل های سرد برای مقابله با سرماخوردگی های مداوم چای زنجبیل بنوشید.
کارشناس ارشد تغذیه:
۷۶درصد بیماری ها در ایران غیر واگیردار بوده که از جمله این بیماری ها چاقی، فشارخون، چربی و قند خون است، بنابراین مردم باید برنامه غذایی منظم و روزانه داشته باشند و از کارشناسان تغذیه و متخصصانی که در پایگاه های بهداشت هستند استفاده کنند
گزارش تصویری/
از دین این تصاویر لذت ببرید
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی در اردبیل گفت : نباید در استفاده از جوش شیرین زیاده روی کرد چون باعث استفراغ و کم اشتهایی در فرد شده و در دراز مدت مانع جذب ویتامین ها به بدن می شود.
کارشناس طب سنتی مطرح کرد؛
یک کارشناس طب سنتی در اردبیل با بررسی خواص درمانی زعفران در آیینه روایات و در قلمرو تجربه گفت: ترکیب مساوی زعفران و سعد کوفی و عسل برای تقویت حافظه مفید است.
گزارش تصویری/
بازار سنتی ادویه شهرستان سراوان فضای رویایی را برای هر ببیننده ای ترسیم کرده است که ساعت ها چشم‌ها را به خود خیره می کند.
کارشناس و پژوهشگر گیاهان دارویی ؛
کارشناس و پژوهشگر گیاهان دارویی در اردبیل گفت: برای شناخت و استفاده مفید باید گیاهان دارویی را بشناسید و از خواص آنها مطلع شوید بسیاری از گیاهان دارویی آرامش قلب برای انسان هدیه می کنند.
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی؛
پژوهشگر گیاهان دارویی در اردبیل گفت: زنجبیل پیشگیری کننده و یا رفع کننده حالت تهوع و استفراغ ، نفخ شکم ،سرماخوردگی ،گلو درد و آنفولانزا مفید است.
گزارشی از جولان مخدری خطرناک در لباس مخملی؛
مخدر "ناس" که از ایام قدیم همه آن را به عنوان ماده ای منفور و کثیف می شناختند این بار با بسته بندی شیک و تبلیغ جایزه سکه طلا در بازار جولان می دهد و جوانان را تهدید می کند.
کارشناس و پژوهشگر گیاهان دارویی؛
کارشناس و پژوهشگر گیاهان دارویی در اردبیل گفت: بیشترین استفاده از گیاه آویشن به علت خواص درمانی آن است آویشن شیرازی اشتها آور بوده ،تب بر ، خواب آور و تصفیه کننده خون می باشد.
خواص چای زعفران شامل کمک به درمان افسردگی و دامنه وسیعی از اختلالات جسمی مانند زکام، نفخ، سوء هاضمه، یرقان، هپاتیت، اسپاسم، دیابت و .. است.
زغال اخته را بیشتر به خاطر طعم و مزه ی آن استفاده می کنیم ، بد نیست که با خواص آن آشنا شوید. این میوه نه تنها از لحاظ غذایی ارزش بالایی دارد ، بلکه خواص درمانی بسیار زیادی نیز دارد.
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی؛
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی در اردبیل گفت: اگر معده تان بدقلقی می کند، و یا در فصل زمستان از دست سرفه های پی در پی رهایی ندارید، چای لیمو و نعناع را توصیه می کنیم.
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی؛
پژوهشگر و کارشناس گیاهان دارویی در اردبیل گفت: چای کوهی گرفتگی صدا را باز می کند و تقویت کننده اعصاب، ضد افسردگی و شادی آور می باشد.

صفحه‌ها