3. تير 1396 - 8:09   |   کد مطلب: 2411
اولین تمرین اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان در رده سنی جوانان به میزبانی دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش بانوی کوثر، به نقل از سیفار، چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان رده سنی جوانان(زیر 16سال) در بخش کایاک و کانو به میزبانی دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی ازاستان اردبیل آغاز شد.

 

مرتضی قاطع، رئیس هیئت قایقرانی استان اردبیل در حاشیه  تمرین این تیم گفت: با توجه به قابلیت های شهرستان گرمی موافقت شد تا اردوی تیم ملی زیر ۱۶ سال دختران در دریاچه گیلارلو گرمی برگزارشود و این اردو از امروز(جمعه 2تیر) تا 21 تیرماه ادامه خواهد داشت.

در این مرحله از اردو سیما عروجی بعنوان سرمربی، ندا خلیلی کمک مربی، مرتضی قاطع سرپرست، اختر نورانی بعنوان مدیر اجرایی حضور دارند.

ساجده تبریزی، صدف مقدم پور، رسپینا قوی دل، سارا حسینی، ساقی خاقانی و ساغر خاقانی از تهران، الناز شیعیان و نرجس کارگرپور از گیلان، سما یاسمی از کرمانشاه،‌ کیانا کمال زاده از هرمزگان در بخش کایاک و پریسا محمدزاده و سارا درختی از گیلان، پرستو مهنما از آذربایجان شرقی در بخش کانوکانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

به گفته رئیس هیئت قایقرانی استان میزبانی مسابقات آسیایی جاکارتا از سوی استان درخواست شده که به احتمال قوی استان اردبیل به عنوان میزبان این مسابقات نیز خواهد بود.

قاطع بخشی از برنامه های خود را در کنار این اردو استعداد یابی عنوان کرد و گفت: به ویژه در زمینه ورزشکاران پایه، استعداد یابی های مستمری انجام می شود.

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار