20. تير 1396 - 7:40   |   کد مطلب: 2477
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:جلوگیری از مدگرایی از اهداف طرح یکسان سازی پوشش دانش آموزان است.

به گزارش بانوی کوثر، به نقل از ارس تبار،"قدرت مهرآوران "در کارگروه حجاب و عفاف با اشاره به اینکه لباس دانش آموزان باید از نظر دوخت و رنگ، ساده و دارای ظاهری آراسته و متناسب با محیط آموزشی و تربیتی مدرسه باشد گفت: جلوگیری از مدگرایی، از بین بردن تفكر تفاوت بین غنی و فقیر در بین دانش‌آموزان و كمك به نظم و انضباط مدارس از اهداف طرح یکسان سازی پوشش دانش آموزان است.

وی ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب افزود: دانش آموزان باید علاوه بر استفاده از پوشش مناسب در مدرسه، در مسیر رفت و آمد به مدرسه نیز از لباس و پوشش مناسب و فاقد هرگونه مدگرایی و تجملاتی استفاده کنند.

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز همچنین چادر را بهترین حجاب و مناسب‌ترین پوشش برای دانش آموزان برشمرد و گفت: شایسته است مدیران مدارس ضمن رعایت عدم اجبار، دانش آموزان دختر را به استفاده از آن تشویق و توصیه کنند.

 

بایرام بیدار معاون پرورشی و تربیت بدنی نیز ضمن تشریح شیوه نامه پوشش مدارس دخترانه گفت: پوشش دانش آموزان دختر شامل مانتو، شلوار، مقنعه می باشد که باید با توجه به شرایط سنی و جغرافیایی از میان رنگ‌های مناسب انتخاب شود.

در پایان پس از ارائه پیشنهادات و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش ارس تبار،کارگروه حجاب و عفاف آموزش و پرورش اصلاندوز با محوریت طرح یکسان سازی پوشش دانش آموزان دختر با هدف ارتقاء کیفیت لباس فرم و ارتقاء نشاط و شادابی در مدارس، در اتاق ریاست تشکیل جلسه داد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار