22. تير 1396 - 7:31   |   کد مطلب: 2486
یک کارشناس فرهنگی در اردبیل گفت: برخی متولیان فرهنگی با کم‌کاری و سهل‌انگاری، در حد رفع تکلیف به مسئله بدحجابی و راه مقابله با آن می پردازند.

به گزارش بانوی کوثر، به نقل از سبلان ما ، رقیه آینه‌دار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، به مناسبت سالروز عفاف و حجاب، اظهار داشت: ضربه‌ای که دشمن از طریق ترویج بدحجابی به جامعه اسلامی وارد می‌کند از هیچ راه دیگری نمی‌تواند نقشه خود را در این مورد بخصوص، تحقق بخشد.
وی افزود:‌ وقتی زنان به عنوان پیشتازان تعلیم و تربیت جامعه به تجملات و مدگرایی گرایش پیدا کنند و هدف اصلی را در زندگی که هدفی متعالی است، فراموش خواهند کرد و در نتیجه بنیان خانواده از هم می پاشد.
آینه‌دار ریشه بسیاری از طلاق ها را مطابق بررسی ها و تحقیقات، بدحجابی دانست و گفت: در هیاهوی هجمه های زیاد غرب و سبک زندگی غربی، متاسفانه سبک زندگی اسلامی کمرنگ شده است.
به باور این کارشناس فرهنگی با ترویج بدحجابی روز به روز نقش مادری و همسری در برخی خانواده ها فراموش ‌شده و از این طریق جامعه به انحراف کشیده می‌شود.
وی گفت: دختران و زنان بهانه‌ جو بیشتر از زنان و شخصیت‌های تاثیرگذار جامعه تاثیر می پذیرند؛ لذا این افراد رسالت سنگینی در ترویج حجاب و مقابله با بدحجابی و بی حجابی دارند و باید در این راه پیشرو باشند. 

آینه دار تصریح کرد: غرب با نفوذ و تهی کردن اعتقادات، ذهن‌ها را شبهه‌ناک کرده است، اینکه بگوییم همه بدحجاب ها مخالف حجاب هستند حرف درستی نیست، خیلی از دختران و زنان از ناآگاهی به سمت بی حجابی می روند.
این کارشناس فرهنگی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی متولیان فرهنگی با کم‌کاری و سهل‌انگاری در حد رفع تکلیف به مسئله بدحجابی و راه مقابله با آن می پردازند.
انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار