24. تير 1396 - 7:28   |   کد مطلب: 2494
ایستگاه فرهنگی و بوستان نشاط و تعالی برای استقبال از میهمانان و گردشگران در سرعین افتتاح شد.

به گزارش  بانوی کوثر، به نقل از چشمه لر ،ایستگاه فرهنگی و صلواتی که در ورودی اصلی سرعین و به همت سپاه ناحیه این شهرستان برپا شده بود با حضور امام جمعه،فرماندار و دیگر مسئولان افتتاح شد و آماده استقبال از میهمانان و گردشگران است.

فرمانده سپاه ناحیه سرعین گفت:ایستگاه فرهنگی و  صلواتی سپاه ناحیه سرعین در  غرفه هایی از جمله غرفه پذیرایی بصورت صلواتی، نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و دینی و صنایع دستی و اقتصاد مقاومتی، غرفه سلامت برای تست قند خون اندازگیری فشار خون، قد و وزن تدارک دیده شده است.

طاهر رحیمی تصریح کرد:در قسمت فرهنگی و دینی غرفه هایی برای آشنایی و هشدار از اثرات مخرب ماهواره و مواد مخدر در جامعه وخانواده و غرفه ای هم برای نشان دادن اهمیت عفاف و حجاب در جامعه و همچنین نمازخانه ای به تفکیک خواهران و برادران برای انجام فرایض دینی در نظر گرفته شده است.

سرهنگ رحیمی گفت: در این ایستگاه برشورهایی در جهت آشنایی مسافرین از مناطق گردشگری شهرستان توریستی سرعین تدارک دیده شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان سرعین شهری توریستی محسوب می‌شود و میزبان هزاران مسافر از سراسر کشور است  وجود چنین ایستگاه هایی نشان از میهمان نوازی است و می تواند در آشنایی مسافرین با مناطق گردشگری این شهرستان موثر بوده و گامی در جهت فرهنگ سازی در حوزه های مختلف است.

وی تصریح کرد: بوستان نشاط و تعالی نیز هر پنجشنبه ساعت18:30 عصر با اجرای برنامه های شاد و متنوع میزبان گردشگران و مسافرین عزیر خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار