21. مرداد 1396 - 9:05   |   کد مطلب: 2583
حضور باشکوه شیر زنان اردبیلی در استادیوم رضازاده نشان از فرهنگ غنی،روحیه ی تندرستی و همت بالای مسئولین داشت.

به گزارش بانوی کوثر، دکتر محمد پور پناهی مدرس دانشگاه ، پژوهشگر و نویسنده نوشت : امروز اتفاق قشنگی در اردبیل افتاد ،اتفاقی که برای تحقق آن همه ی مسئولین دست به دست هم دادند و با همدلی  و به خواسته ی به حق بانوان عزیز لبیک گفتند ، چقدر این صحنه ها جذاب و زیبا بود .

 

شکوه لبخند ، شور و نشاط  بانوان در سالن ستونی و قابل وصف نبود ، لحظاتی پر از لبخند ،پر از امید ، که با هیچ قلمی نمی توان حلاوت این حضور را قلم فرسایی کرد ،این  حضور باشکوه شیر زنان اردبیلی در استادیوم نشان از فرهنگ غنی،روحیه ی تندرستی و همت بالای مسئولین داشت.

 

امروز شاهد جلو ه های زیبایی در اردبیل بودیم و بانوان اردبیلی نشان دادند که اگر به آنان اعتماد شود همیشه معجزه می آفرینند و باز نشان دادند که بانوان یرانی هرجا حضور یابند عفت ،آرامش ،نشاط و حرمتها بیشتر می شود و این است فرهنگ ایران اسلامی ما .

 

امیدواریم سایر شهر ها و مسئولین نیز از این رویداد الگو بگیرند و در جهت حضور پر رنگ بانوان گام های بیشتری برداشته شود و در پایان باز هم از حضور مردم ،حضور مسئولین و تمامی زحمت کشان بر گزاری این رویداد قدردانی می کنیم و تاپایان همراه تیم ملی در سالن  حضور خواهیم یافت و همه بدانند عزت اردبیل و اردبیلی و ایران عزیز مقدم بر همه ی اختلافات است .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار