13. مهر 1396 - 7:21   |   کد مطلب: 2751
آغازین روزهای پاییز اردبیل همراه شده با بارش باران؛ بارانی که حالا به جای خوشحالی مردم، نگرانی و ناراحتی آنها را به دنبال داشته است.

به گزارش بانوی کوثر، به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما آغازین روزهای پاییز اردبیل همراه شده با بارش باران؛ بارانی که حالا به جای خوشحالی مردم، برعکس، نگرانی و ناراحتی آنها را به دنبال داشته است.

قصه تکراری آبگرفتگی معابر، مسدود شدن راه‌ها و جریان سیلاب در کوچه ها و پس کوچه‌ها پس از باران، انگار تمامی ندارد.

بارش باران که از چند روز گذشته در اردبیل شروع شده،از همان ابتدا، موجب جریان سیلاب در سطح کوچه و خیابان‌‌های شهر وآبگرفتگی معابر شده است و البته سوژه ای برای شهروندان.

یکی از شهروندان در محله آهن فروشان اردبیل با نشستن روی یک صندلی و گرفتن قلاب ماهیگری در دست، اعتراض خود را با نگاهی طنزآلود، به وضعیت معابر و آبگرفتگی‌ها پس از بارندگی‌های اخیر نشان داده است.

نکته جالب اینکه بارندگی‌های چند روز اخیر، بارش‌های سنگینی نیز نبوده و همین مساله شهروندان را بیشتر نگران می کند؛ چرا که  هنوز اوایل مهر است و باید منتظر بارش برف و باران زیادی در روزهای آینده باشیم.

شاید همین مسئله باعث شده که شهروندان اردبیلی این روزها از ابری شدن آسمان کمی دلهره داشته باشند.

در هر حال این روزها انتظار می رود مدیران و مسئولان شهری که از قضا میراث دار مشکلات انبوه سال‌های گذشته اردبیل هستند اقدامی موثر در این خصوص انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار