16. مهر 1396 - 12:09   |   کد مطلب: 2758
همواره در جهت فرهنگ سازی و پیشبرد امور حمایت و پشتیبانی مستمر ماهانه از مدافعین حرم مطهر حضرات معصومین(س) باید همه سهیم باشیم.

به گزارش بانوی کوثر، مریم حامدی مسئول ستاد پشتیبانی خواهران مدافعان حرم در اردبیل گفت: دشمنان قسم خورده ملت ایران اسلامی در اقصی نقاط عالم به ویژه در منطقه خاورمیانه دست در دست یکدیگر در برابر جبهه حق و حقیقت صف آرایی کرده و با تهاجم وحشیانه از هر نوع اقدام ددشمنانه و سبعانه دریغ نمی کنند.

وی گفت: کشورهای سوریه،عراق و یمن توسط دست نشانده های آمریکا و آل سعود مورد تخریب و نابودی قرار گرفته  تا بدان جا که قصد جسارت به حرم شریف پیام رسان عاشورا حضرت زینب (س) را نیز دارند.

مسئول ستاد پشتیبانی مدافعان حرم گفت: برهمگان حتی برای دشمنان این ملت بزرگ روشن است که در حال حاضر کشور سوریه به عنوان خط مقدم و خاکریز اول نظام اسلامی ایران در مقابله با دشمنان این مرز و بوم می باشد و در اثر این تهاجم هر روز قلب شیعیان و محبان اهل بیت(س) داغدار می شود.

حامدی افزود: ندای «هل من ناصر ینصرنی» همانند واقعه عاشورا در کربلا، برای دفاع از مرام حسینی و پشتیبانی از جبهه مقاومت ، مدافعین حرم طنین انداز شده و انسان های نوع دوست و افراد خیر به صورت خودجوش جهت جمع آوری کمک های داوطلبانه مردمی اقدام می کنند و این امر خدا پسندانه به اقشار مختلف جامعه تسری پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: با توجه به ضرورت و اهمیت موضوع انتظار می رود با رعایت توصیه های موکد نماینده ولی فقیه در استان اردبیل که کمک ها باید داوطلبانه، شرعی و قانونی باشد در صورت صلاحدید ضمن اطلاع رسانی به آشنایان ، دوستان و همکاران خیر، کمک های نقدی داوطلبانه و مستمر به یکی از شماره حساب های ذیل واریز گردد.

1- شماره کارت 6273811078575328 و شماره حساب 1-5555555-43-3710 در شعبات بانک انصار

2- شماره حساب 22222222بانک مهر اقتصاد

وی خاطر نشان کرد: امید است ان شاء ا... همواره در جهت فرهنگ سازی و پیشبرد امورحمایت و پشتیبانی مستمر ماهانه از مدافعین حرم مطهر حضرات معصومین(س) همه سهیم باشیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار