24. آبان 1396 - 9:48   |   کد مطلب: 2846
یادداشت؛
"کرمانشاه_مِن "
درد تو درد من است ،زبان توان گفتن از این همه درد ندارد و دل هر ایرانی مالا مال پراز اندوه و غم است ، "کرمانشاه_من " آرام باش و آرام گیر که تو تمام منی و من عمق وجودم برای تومی تپد تو پاره تن ایران عزیزی ، هموطنم دردت کم ،صبرت بسیار و امیدت روشن.

به گزارش بانوی کوثر، تراژدی غمناکی بود که بر تنت نشست و چهر ه ی زیبای تورا در هم‌ پیچید ، چه بی رحمانه عاشقانه هایمان را وایران نمود  و بغضهایمان را شکست ، هیچ قلمی برای توصیف عمق این درد نیست و اندیشه ها عاجزند از توصیف  درد و  چقدر بی مهر شد این مسکن مهر .

 

چشم ها یمان  همه اشک بارشد  از این محنت ، محنتی که بی صدا آمد و هولناک  صدا کرد ، کرمانشا ه من تن نحیف تو را زخم زد و ترک برداشت عمق وجودت  و دل عزیرانت را اندوهگین ساخت ، #کرمانشاه_من ایران در غم تو غرق ماتم است  و بغض هایش در گلو شکسته است و بچشمانش اشک بار است.

 

درد تو درد بزرگیست ،درد  تو درد ایران است ، شرم بر این زمین که بی صدا لرزید و تورا زخم زد  ، غم عمیق رهبر از این زخم نشان از بزرگی درد تو  داشت ، خداوند سکینه و صبر را بر دل هایتان  مهمان کند .

 

شرم بر این زمین که عمق وجود ت را به لرزه در آورد، دیار یلان سرزمین آزمایش الهی شد و چه زیبا صبوری کردید بر این درد .

 

درد تو درد من است ،زبان توان گفتن از این همه درد ندارد و دل هر ایرانی  مالا مال پراز اندوه و غم است ، "کرمانشاه_من " آرام باش و آرام گیر که تو تمام منی و من عمق وجودم برای تومی تپد تو پاره تن ایران عزیزی ،  هموطنم دردت کم ،صبرت بسیار و امیدت روشن.

 

محمد پورپناهی مدرس دانشگاه ، پژوهشگر و نویسنده

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار