1. آذر 1396 - 7:52   |   کد مطلب: 2865
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل:
مهمترین ویژگی بسیج ، مردمی بودن آن است
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل، با بیان اینکه شعار اصلی هفته بسیج مردم سالاری دینی در سایه توجهات حضرت امام خامنه ای است، گفت: مهمترین ویژگی بسیج مردمی بودن آن است.

مریم حامدی مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل در گفتگو با بانوی کوثر، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در اردبیل اظهار داشت: شعار اصلی هفته بسیج مردم سالاری دینی در سایه توجهات حضرت امام خامنه‌ای است و مهمترین ویژگی بسیج مردمی بودن آن است.

وی گفت: رسالت و وظیفه بسیج و بسیجی بودن ولایت پذیری و حفظ آرمانهای انقلاب و حفظ ارزشهای اسلامی است و انجام ماموریتهای محوله به بسیجیان در حوزه های فرهنگی و اقتصادی است.

حامدی افزود: با توجه به برنامه های پیشنهادی حوزه ها و پایگاههای مقاومت خواهران برنامه های متنوع فرهنگی، سازندگی و اقتصادی برای اقشار مختلف در طول هفته برگزار خواهد شد.

وی گفت: مادران شهدا همان مجاهدان خاموش جامعه هستند که با خون خود فرزندانی به جامعه تحویل دادند تا از مرز و بوم این کشور دفاع کنند. مادران شهدا با تربیت مردان با اعتقاد کشورمان را در مقابل دشمنان بیمه کردند.

حامدی بیان کرد: وظیفه ماست که جوانان امروز و آینده را با رشادت ها و فداکاریهای و مجاهدت های این شهیدان اشنا کنیم و به نسل حاضر انتقال دهیم تا ارزشهای انقلاب اسلامی پایدار بماند.

مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل، گفت: در حال حاضر به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک بسیج حوزه ها و پایگاههای مقاومت برنامه های متنوع فرهنگی، سازندگی و اقتصادی برای اقشار مختلف در طول هفته برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار