11. بهمن 1396 - 13:04   |   کد مطلب: 3070
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه استان اردبیل خبر داد؛
اجرای برنامه انقلاب اسلامی و منزلت زن در دومین روز از دهه فجر در اردبیل
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه استان اردبیل گفت:برنامه انقلاب اسلامی، تربیت قرآنی، تحکیم بنیاد خانواده و منزلت زن مسلمان برای بانوان در دومین روز از دهه فجر برگزار می‌شود.

مریم حامدی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه استان اردبیل در گفتگو با بانوی کوثر در خصوص هفته مبارک دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی قطعه ای از تاریخ نورانی ملتی متعهد و متمدن است که با تکیه بر تعالیم مکتب اسلام و اهل بیت(ع) محقق شد.

مسئول جامعه زنان گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با دین مداری ،مقاومت و استکبار ستیزی الگویی برای همه آزادی خواهان و مستضعفین عالم است.

وی گفت : همه ما مسئولین وظیفه داریم با تبیین برنامه های متنوع و جذاب و شورآفرین زمینه حضور همه مردم به ویژه نسل جوان را در برنامه های دهه مبارک فجر و راهپیمایی 22 بهمن فراهم آوریم و زمینه ساز تداوم انقلاب اسلامی باشیم.

حامدی بیان کرد: شعار محوری دهه مبارک فجر " سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی ، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده است که با جهت دهی برنامه های دهه فجر به سوی تقویت وحدت و حمایت از ظرفیت های موجود در استان و با تقویت رابطه میان نسل های انقلاب با نسل جوان  انجام خواهد شد.

وی افزود: مردم همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و با حضور پرشور خود در برنامه های دهه فجر و مراسم یوم الله 22 بهمن با مشارکت و تعامل  نهادها و به خصوص جشن های دهه فجر که در مدارس و دانشگاهها برپاخواهد شد استقبال گرمی خواهد شد.

مسئول جامعه زنان استان بیان کرد: : ایران اسلامی امروز سربلندی و  اتحاد خود را مدیون خون گرانبهای شهدای انقلاب، هشت سال جنگ تحمیلی، مدافعان حرم و مجاهدت جانبازان و ایثارگران است . دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران به ویژه شهدای انقلاب اسلامی  از برنامه های پایگاهای مقاومت و حوزه ها می باشد.

وی گفت : در این راستا برنامه های عمومی در طول دهه فجر با موضوع انقلاب اسلامی  و ترغیب مردم و بسیجیان در مراسمات با توجه به ایام فاطمیه برگزار خواهد شد.

حامدی گفت: در دهه مبارک فجر برنامه ای با عنوان انقلاب اسلامی ،تربیت قرآنی،تحکیم بنیاد خانواده و منزلت زن مسلمان برای بانوان در دومین روز از دهه فجر برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار