16. بهمن 1396 - 12:46   |   کد مطلب: 3086
مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه استان اردبیل؛
دهه فجر و انقلاب اسلامی نماد و الگو برای جهانیان است
مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه استان اردبیل گفت: دهه فجر و انقلاب اسلامی نماد و الگو برای جهانیان است الگویی است برای همه آزادی خواهان و مستضعفین عالم که زمینه ساز تداوم این انقلاب الهی باشیم.

مینا آئینه دار مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه استان اردبیل  درگفتگو با بانوی کوثر ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به نقش زنان در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:  همانطور که بانوان در تحکیم بنیان خانواده تاثیر به سزایی دارند در جامعه هم با فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و حضور در صحنه های انقلاب نقش اساسی دارند.

 

جانشین جامعه زنان سپاه استان اردبیل بیان کرد: نقش زنان در زمان انقلاب بسیار تاثیر گذارتر بوده به طوری که زنان در راهپیمایی ها و توزیع اعلامیه ها و در پناه دادن انقلابیون و تظاهرات و دستگیری ساواک کمک شایانی به انقلابیون می کردند.

 

وی افزود: همانگونه که زنان انقلاب مشوق همسران و فرزندان خود برای حضور در صحنه های انقلاب و دفاع مقدس بودند هم اکنون  نیز با فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با کارآفرینی و تولید و اشتغال در حفظ ارزشهای اسلامی و دینی اهتمام جدی دارند.

 

آئینه دار گفت: با وجود قصد و نیت دشمن برای بانوان کشور در خصوص از بین بردن بنیان خانواده و حرمت و ارزش یک زن در جامعه عفت و حجاب زن را نشانه رفته و از طریق شبکه های اجتماعی ، ماهواره و ...  به مبارزه با آن پرداخته است.

 

وی تصریح کرد: زنان کشور ما می توانند با پشتیبانی و مدافع حریم ولایت  و تبیین و ترویج آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و شعار سال برای رشد ،تعالی فرهنگ اسلامی  در خانواده به کار برند.

 

وی با اشاره به الگو قرار دادن انقلاب اسلامی برای نسل های جوان گفت: باید میان نسل انقلاب اسلامی و نسل جوان پیوند محکمی برقرار کرد و با افزایش بصیرت و آگاهی نسل جوان ، برای تقویت ماهیت انقلاب اسلامی تلاش زیادی کرد.

 

آئینه دار با اشاره اینکه دهه فجر و انقلاب اسلامی نماد و الگو برای جهانیان است گفت: انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر تعالیم اسلامی و قرآن کریم با پیروزی مستضعفان بر رژیم طاغوت به دست آمده  الگویی است برای همه آزادی خواهان و مستضعفین عالم که زمینه ساز تداوم این انقلاب الهی باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار