17. بهمن 1396 - 11:11   |   کد مطلب: 3088
کارشناس و تحلیلگر مسائل اجتماعی در اردبیل گفت: قطعا اگر زن های انسان ساز از ملت ها گرفته شود ملت‌ها شکست خواهند خورد از همین رو است در شرایط کنونی و با این هجمه دشمن رسالت بانوان ایرانی امروز سنگین تر از دیروز است.

پروین جعفری کارشناس و تحلیلگر مسائل اجتماعی در اردبیل در گفتگو با بانوی کوثر در خصوص نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: زنان با حضور موثر و گسترده خود در جامعه با فعالیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی سهم خود را در دفاع از کیان انقلاب اسلامی ایفاء کردند.

وی بیان کرد: حضور بانوان در راهپیمایی ها و تظاهرات و توزیع اعلامیه بر علیه رژیم طاغوت نماینگر فعالیت سیاسی زنان بوده تا حدی که میتوان زنان را جهادگر عرصه سیاسی دانست.

 کارشناس مسائل اجتماعی گفت: در حال حاضر رسالت عظیم زنان انقلابی کشورمان، با توجه به هجمه های زیاد دشمن در خصوص اعتقادات و ارزشهای دینی به خصوص ترویج بدحجابی و خطر تزلزل بنیان خانواده زیاد شده است و از همین رو است که در جامعه امروزی  نقش زنان و بانوان به مراتب تر خطیر تر از گذشته است

وی افزود:زنان انسان ساز هستند و قطعا  اگر زن های انسان ساز از ملت ها گرفته شود ملت ها شکست خورده و منحط خواهند شد.

جعفری خاطر نشان کرد: زنان کشور ما  با تاسی از حضرت  زهرازینب (س) و با حجاب کوبنده و عفت زیبنده خود، با اقتدار در مقابل رژیم طاغوت ایستادند و عزیزانشان را راهی میدان های جنگ کرده  و تقدیم انقلاب و نظام کردند.

وی افزود: زنان  ایرانی در خیابان ها و میدان های مبارزه باعث تقویت و قوت بخشیدن روح و جان فرزندان و همسر خود شدند تا آنها به راحتی به قربانگاه شهادت قدم گذارند و به همین دلیل حضرت امام خمینی (ره) زنان را پشگامان انقلاب معرفی می کند.

تحلیلگر مسائل اجتماعی در اردبیل خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز زنان ایرانی با تربیت فرزندان انقلابی و فعالیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی سهم خود را در دفاع از کیان انقلاب اسلامی ایفاء می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار