19. بهمن 1396 - 7:44   |   کد مطلب: 3093
رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل؛
«مدرسه انقلاب» در بیش از 100 آموزشگاه در سطح استان اردبیل برگزار می شود
رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل گفت: ششمین دوره نمایشگاه های دانش آموزی با عنوان « مدرسه انقلاب » از ابتدای دهه فجر برای نمایش مظلومین شهدای انقلاب و ظلم رژیم ستم شاهی برگزار می شود.

به گزارش بانوی کوثر، به نقل از ادیب رسا ، محسن امینی رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل در بازدید از نمایشگاه دانش اموزی مدرسه دخترانه فدک، گفت: ششمین دوره نمایشگاه های دانش آموزی با عنوان « مدرسه انقلاب » از ابتدای دهه فجر برای نمایش مظلومین شهدای انقلاب و ظلم رژیم ستم شاهی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در بیش از 100 دبیرستان در سطح استان نمایشگاه های مدرسه انقلاب در حال برگزاری است، افزود: این نمایشگاه ها به ابتکار خود دانش آموزان تحت عنوان غرفه های جهان بدون ترور،  غرفه کارنامه سیاه پهلوی و دستاورد های انقلاب اسلامی محیا شده برای برای بازدید عموم مردم شریف استان آماده می باشد.

امینی اضافه کرد: بحث روایت گری توسط خود دانش آموزان از مهمترین دستاورد های این نمایشگاه ها می باشد که از آغاز دهه فجر با شرکت در قرارگاه های 30 گانه استان و استفاده از جزوه ها و فضا های آماده شده برای تربیت نسل انقلابی، بصورت کامل آموزش می بینند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار