19. بهمن 1396 - 8:56   |   کد مطلب: 3094
برنامه های آموزش و پرورش اردبیل در هفتمین روز از دهه فجر؛
کتابخانه عمومی فرهنگیان در اردبیل افتتاح شد/ برپایی جشن دانش آموزی «یاوران انقلاب»
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر برنامه های آموزش و پرورش اردبیل با عناوین افتتاح کتابخانه عمومی فرهنگیان و برگزاری جشن «یاوران انقلاب» در قالب بزرگداشت این ایام برگزار شد.

به گزارش  بانوی کوثر،به نقل از ادیب رسا، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر برنامه های آموزش و پرورش اردبیل با عناوین افتتاح کتابخانه عمومی فرهنگیان و برگزاری جشن «یاوران انقلاب» در قالب بزرگداشت این ایام برگزار شد.

*افتتاح کتابخانه عمومی فرهنگیان

احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در آیین افتتاح کتابخانه عمومی فرهنگیان گفت: با مشارکت امور کتابخانه های استان و به مناسبت دهه مبارک فجر، مجموعه پژوهشی تخصصی فرهنگیان در قالب انجمن های علمی، کتابخانه عمومی و سایت پژوهشی در دسترس فرهنگیان استان قرار می کیرد.

وی با بیان اینکه در کتابخانه عمومی بالغ بر 14 هزار جلد کتاب و 4 هزار پایان نامه ارشد و دکتری برای استفاده فرهنگیان و عموم مردم عرضه می شود، افزود: امیدواریم با همت مسئولین استانی، یک مجموعه بی نظیر از تمامی نیازمندی های پژوهشی استان برای استفاده تمامی آحاد جامعه گردآوری نماییم.

ناصری تصریح کرد: کتابخانه عمومی فرهنگیان در حال حاضر دارای استاندار های قابل قبول چه از لحاظ طبقه بندی منابع و چه از لحاظ عناوین گردآوری شده می باشد.

*جشن دانش آموزی «یاوران انقلاب»

در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر، جشن دانش آموزی «یاوران انقلاب» پیشتازان دبیرستان دخترانه سبلان برگزار شد.

مصطفی کافی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت:  تبیین ارزش ها و دستاوردهای انقلاب در طول سالهای پس از انقلاب و تشریح نقش ولایت فقیه در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی از جمله اهداف برنامه های آموزش و پرورش برای گرامیداشت دهه فجر در بین دانش آموزان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار