19. بهمن 1396 - 10:57   |   کد مطلب: 3096
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر؛
یادمان 18 زن شهیده استان اردبیل رونمایی شد
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر،از یادمان 18 زن شهیده استان اردبیل در دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر اردبیل رونمایی شد.

به گزارش بانوی کوثر، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر،از یادمان 18 زن شهیده استان اردبیل در دانشگاه فرهنگیان بنت الهدی صدر اردبیل رونمایی شد.

این مراسم با حضور ریاست دانشگاه فرهنگیان استان، مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه و رئیس دانشگاه فرهنگیان ، مسئول حراست کل آموزش و پرورش،مسئول امور بانوان استانداری اردبیل و تعدادی از فرماندهان و معاونان سپاه استان اردبیل و خانواده های معظم شهدا در دانشگاه بنت الهدی صدر برگزار شد.

دکتر رضا عبدی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان با گرامیداشت ایام فاطمیه و مقارن با دهه مبارک فجر گفت: شهدای انقلاب و دفاع مقدس به حق کشورمان را در مقابل دشمنان اسلام بیمه کردند.

وی گفت: باید فعالیت و ایثارگری های شهدا و رشادت و شجاعت این عزیران را به نسل های انتقال دهیم و با ایجاد یادمان های شهدا یاد و خاطره آنها را زنده نگه داریم و ایثارگریهای شهدا درس عبرت آموزی برای آیندگان باشد.

دکتر عبدی بیان کرد: زنان کشور ما با تربیت انسانهای با ایمان راسخ و اعتقاد قوی توانستند به وظایف دینی خود به خوبی عمل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار