به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر، علی مرادی مسئول قرار گاه خادم الشهداء شهرستان گرمی در خصوص اقدامات و مستندات فعالیت جهادی و حضور بسیجیان، جهادگران، خادمین شهدا را در فعالیت های جهادی مقابله با کرونادر قالب (( جهاد گران باز هم درخشیدند…)) با اشاره به توصیه های رهبر معظم انقلاب توصیف کرد و گفت: حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مد ظله العالی در باره جمع آوری، مستندات، خاطرات دفاع مقدس در تاریخ سوم خرداد۹۶ فرمودند: حقیقتا این خاطرات، یک ثروت ملی است متعلق به آن شخص خاطره گو و راوی هم نیست، مال همه است باید بگویند، باید بنویسند… اینها حسنه است ، اینها صدقه است.

وی با اشاره به اینکه امروز عرصه جهاد در دفاع از مرزها به حفظ سلامتی تغییر یافته است عنوان کرد: قرار گاه خادم الشهدا شهرستان گرمی این مجموعه نسبت به جمع آوری خاطرات و مستندات فعالیت جهادی برادران و خواهران در دوران مواجهه کشور با بیماری کرونا اقدام کرده است.

خادم الشهدا علی مرادی با بیان اینکه هدف از جمع آوری خاطرات را ترویج فرهنگ جهاد و معرفی خدمات برادران و خواهران جهادگر دانست و تصریح کرد: این فعالیت جهادی بخشی از تاریخ معاصر کشور ما است و باید روایت و ثبت شوند.

وی گفت: ثبت این وقایع و تلاش های جهادی درسی برای آیندگان است.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.