به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر، به نقل از سبلان ما ،شهرام حبیب‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح آخرین وضعیت کرونایی کشور پرداخت و گفت:افزایش تعداد بستری افراد بدحال مبتلا به کرونا در استان نگران کننده است.

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی اردبیل گفت: مردم برای کنترل بیماری کرونا به ویژه در فصل پاییز باید احتیاط بیشتری کرده و با جدیت، مقررات کرونایی اعلام شده را رعایت کنند.

وی افزود: از ۷۹ بیمار بستری شده جدید، ۴۴ نفر از اردبیل، ۱۴ نفر از مشگین‌شهر، ۱۵ نفر از پارس‌آباد، یک نفر از گرمی، ۳ نفر از خلخال و ۳ نفر از بیله‌سوار هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل ادامه داد: همچنین ۷۲ بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

حبیب‌زاده بیان کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل ۴۸۳ نفر است که از این تعداد ۷۵ بیمار بدحال در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون وضعیت شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر و پارس‌آباد قرمز بوده و شهرستان‌های خلخال، نیر، گرمی و اصلاندوز در وضعیت هشدار (نارنجی) قرار دارند و سایر شهرستان‌های استان اردبیل نیز در وضعیت زرد هستند.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.