به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر،حوادث سریالی، بی سابقه و مرگبار ناشی از گاز خانگی در نقاط مختلف کشور بالاخص استان اردبیل که روی گسل انفجار قرار دارد مردم را نگران و امنیت و آرامش را از خانواده ها سلب کرده است.

🔺دیگر این قاتل، «خاموش» نیست و بی سر و صدا جان نمی گیرد، با صدایی مهیب لرزه بر اندام می اندازد و مرگ دلخراش را سبب می شود!

🔺به حکم « #قانون_نانوشته » و رویه ظالمانه در اغلب سوانح جاده ای و هوایی ایران با نادیده گرفتن دیگر عوامل از قبیل ناامنی جاده و نقص فنی وسیله نقلیه! حتی در یک فقره مرگ ناشی از قاتل خاموش، سخنی درباره مسئولیت کیفری و مدنی دستگاههای مجوز دهنده، ناظر و مجری ساختمان به میان نمی آید و همیشه «عامل انسانی»، علت تامه و مقصر اصلی حادثه شناخته می شود.

🔺اماره و دلیل ظنی معتبر بر اشکال جدی در سیستم ساختمانها وجود دارد که موجب حوادث جبران ناپذیر جانی و مالی مردم می شود؛ حوزه صلاحیت، اختیار و مسئولیت مدعی العموم، صرفاً در موارد خاص نیست! #آقای_دادستان؛ «گاوبندی» دستگاهها در ماجرای انفجار ساختمان، مفروض است.بسم الله…

یاد داشت: علی اکبر روحنواز

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.