به گزارش خبرنگار بانوی کوثر، فرماندار اردبیل در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در اردبیل گفت: هم اکنون به علت وضعیت قرمز کرونا محدودیت هایی در حوزه های مختلف برای پیشگیری از ویروس کرونا انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد: از روز دوشنبه هفته آینده به مدت چهار روز مراکز گردشگری و رفاهی و تفریحی اردبیل تعطیل می شود بنابراین از هم وطنان تقاضا داریم برای حفظ سلامت خود و خانواده از سفر به اردبیل خودداری نماییند.

وی گفت: فعالیت رستوران ها و تالارها با اجرای کامل پروتکل های بهداشتی صورت با ظرفیت ۳۰درصد خواهد بود.

وی همچنین بیان کرد: خدمات رسانی در ادارات و مراکز خدماتی و ناوگان شهری برای افراد دارای ماسک امکان پذیر خواهد بود و به افراد بدون ماسک خدماتی ارائه نخواهد شد.

امامی یگانه گفت: کارناوال های عروسی در سطح شهر ممنوع بوده و برگزاری مراسمات ختم با حداقل افراد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر خواهد بود

فرماندار اردبیل خواستار رعایت فاصله گذاری اجتماعی شد و گفت: با مراکزی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکندبه شدت برخورد و حتی مراکزشان پلمپ خواهد شد.

 

انتهای پیام/ م

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.