به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر، بهروز ندایی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: رای گیری با کد ملی و با دستگاههای احراز هویت انجام می شود که امکان هیچگونه تقلب و شبهه ای در روند اخذ آرا وجود ندارد.

وی با بیان اینکه دستگاههای دولتی و مدیران حق استفاده از امکانات دولتی بر له و یا علیه نامزدهای انتخابات را ندارند، تصریح کرد: در صورت بروز تخلف در این زمینه نیز برخوردهای قانونی صورت می گیرد.

معاون استاندار اردبیل به دیگر اقدامات انجام گرفته برای اخذ  آرا اشاره کرد و گفت: سامانه پیامکی برای اطلاع رسانی نزدیک ترین شعبه اخذ رای به واجدین شرایط فراهم شده که با ارسال پیامک امکان مراجعه فرد به نزدیک ترین شعبه ایجاد می شود.

ندایی بیان کرد: تعداد شعبه های اخذ رای ده درصد افزایش یافته و از ساعت هفت صبح روز ۲۸ خرداد ماه رای گیری آغاز می شود.

وی تعداد واجدین شرایط رای دادن در استان را یک میلیون و هزار و ۴۷۰ نفر اعلام کرد و افزود: ۲۳ هزار و ۷۸۵ نفر از این تعداد رای اولی هستند.

رییس ستاد انتخابات استان گفت: ۱۶۵ نفر برای تصدی شوراهای اسلامی شهر به عنوان عضو اصلی و ۱۰۱ نفر علی البدل انتخاب می شوند.

وی اظهار کرد: سه هزار و ۲۵۲ نفر نیز برای شوراهای اسلامی روستاها به عنوان عضو اصلی و ۲ هزار و ۱۵۵ نفر نیز علی البدل انتخاب می شوند.

ندایی به میزان مشارکت ۷۳ درصدی مردم استان در انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر اشاره کرد و اظهار امید واری کرد در این دوره از انتخابات نیز میزان مشارکت بالاتر از ۵۰ درصد باشد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.