به گزارش بانوی کوثر، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سیدغنی نظری، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به مشکلات هنرمندان کشور در شرایط اقتصادی  و کرونایی حاکم بر کشور اشاره کرد و گفت: هنر تئاتر، هنری به رنگ عشق و ادب است که قابل معاوضه با ارزش‌های مادی نیست.

وی با بیان اینکه پیگیر مسائل و مشکلات هنرمندان در حوزه بیمه هستیم گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در این خصوص بصورت جدی وارد عمل شود.
نطری در ادامه سخنان خود از رسیدگی به مشکلات مردم خلخال خبرداد و گفت: بارها در جلسات مختلف استانی و کشوری گفته‌ام که با توجه به این‌که شهرستان خلخال و کوثر یک پنجم فضای مساحتی استان اردبیل را دارند، باید به همان اندازه و نسبت از خدمات استان در حوزه‌های مختلف و حمایت‌های لازم برخوردار شوند.
این نماینده مجلس در پایان سخنان خود به انجمن های هنری  نیز اشاره کرد و گفت: شکل‌گیری انجمن‌های مختلف به‌صورت هدفمند و نظام‌مند می‌تواند توسعه هنری شهرستان خلخال را به همراه داشته باشد و شهرستان خلخال قطعا جایگاه ویژه تئاتری خود را کسب و آن را ارتقا خواهد بخشید.
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.