به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر،مطالبه برخورد با متخلفین قانون و مبارزه با قاچاق به شرح ذیل مطالبه عموم مردم عزیز ملت ایران است.

جناب حجت السلام والمسلمین رئیسی

ریاست محترم قوه قضائیه

سلام علیکم

پیش از حضور حضرتعالی بر مسند ریاست قوه قضائیه و با تدابیر و برخوردهای صورت گرفته طی چند ماه گذشته با مفسدان اقتصادی و ظالمان به حقوق مردم، افزایش امید و اعتمادی در جامعه حاصل گردیده که نوید آینده روشن ایران اسلامی را می دهد.

تولید کنندگان و کارگران که خط مقدم جنگ اقتصادی می باشند با موانع زیادی روبرو هستند که ضربات داخلی برخی از آنها مهلک تر از تحریم های دشمنان ایران عزیز و ملت شریف آن است.

یکی از مهمترین و مهلک ترین این ضربات قاچاق و واردات بی رویه است.قاچاق و واردات بی رویه علاوه بر فراری دادن سرمایه ها از بخش تولید، سبب آسیب های اقتصادی و اجتماعی فراوانی برای قشر کارگری گردیده است که فقر،طلاق،اعتیاد،افزایش بزهکاری و سرقت و…گوشه ای کوچک از آسیب های بیکاری است.

قاچاق سبب شده است که بازارهای داخلی که باید در اختیار ثمره زحمات کارگر ایرانی باشد در اختیار کالای خارجی قرار گیرد و همزمان با تعطیلی کارخانجات و بیکاری کارگران ایرانی ، برای کارگران سایر کشورها اشتغال ایجاد شود که اعتراضات فراوانی را از نقاط مختلف کشور به همراه داشته است که عدم برخورد جدی با این مخاطره سبب افزایش اعتراضات کارگری شده است.

وفور کالای قاچاق در جامعه در حالی است که راهکار هوشمندانه و پیشگیرانه ای برای این بلای خانمان سوز وجود دارد و آن قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز است که با گذشت ۵ سال و نیم از تصویب آن علیرغم هزینه های فراوان و اتلاف وقت زیاد هنوز عملیاتی نشده است و هر روز شاهدکشفیات مقادیر زیادی کالای قاچاق هستیم، که بنا به ادعای مسئولین، بخش کمی از قاچاق کشف می شود.

با خروج کالای قاچاق از بازار، تولید به معنای واقعی رونق خواهد گرفت و با افزایش اشتغال امید،افزایش سرمایه و اعتماد اجتماعی به آینده روشن ایران اسلامی صورت خواهد گرفت.

لذا با عنایت به تدابیر حضرتعالی در برخورد با مفاسد اقتصادی و عدم مماشات با فاسدین و متخلفین در خواست می شود دستور فرمائید برخورد جدی و قاطعی با مسئولینی که در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین راه اندازی سامانه های مرتبط ، به تکالیف خود عمل نکرده اند صورت گیرد تا مایه عبرت سایر قانون گریزان و ظالمان در حق مردم و کارگران ایرانی شوند.

علی مرادی

سرپرست گروه جهادی

کانون تخصصی و مطالبه گری امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گرمی استان اردبیل

.شروع کارزار: ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۹

.پایان کارزار: ۲۸آذر ماه ۱۴۰۰

هشتک رسمی : # بی_ تفاوت_ نباشیم

نویسنده: علی مرادی کلان

لینک را به اشتراک بزارید: https://www.karzar.net/against-trafficking

با به اشتراک گذاری لینک بالا و ارسال آن به دوستان و آشنایان جهت مقابله با متخلفین قانون و مبارزه با قاچاق کالا نسبت به جمع آوری امضاء اقدام کنید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.