به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر، حجت الاسلام محمود اصغری امام جمعه شهرستان سرعین در گفتگو با سبلان ما، به فیلم ساخته شده توسط یاسر الحبیب از ایادی استکبار در مورد ساحت مقدس حضرت زهرا(س) تحت عنوان بانوی بهشتی  اشاره کرد و با بیان اینکه این فیلم فریب است و قصد تفرقه بین مسلمین را دارد گفت: همه مراجع نیز این فیلم و این کار را حرام اعلام کردند.

وی به محورهای وحدت آفرین در قرآن کریم اشاره کرد و گفت: حفظ وحدت، با هم بودن و چنگ زدن به حبل الله در قران کریم به مسلمین سفارش شده است و همه ما باید در راستای حفظ وحدت بین شیعیان و اهل سنت اقدام کنیم تا برابر دسیسه ها و توطئه های دشمن پیروز و سربلند شویم.

حجت الاسلام اصغری با بیان اینکه اهل سنت برادران شیعه هستند به محورهای وحدت آفرین بین این دو مذهب دین اسلام اشاره کرد و گفت: همه ما مسلمان هستیم و اعمال دینی چون نماز، روزه و حج بین ما وحدت آفرین است.

وی در پایان سخنان خود ضمن محکوم کردن این اقدام  و کار ضد فرهنگی، گفت: امروز دشمنان اسلام در صدد هستند تا با ایجاد شبهه و تفرقه اندازی بین مسلمین به اهداف خود برسند لذا همه مسلمین باید ضمن هوشیاری با بصیرت افزایی بتوانند توطئه های دشمنان را به موقع شناسایی کرده و نسبت به رفع انها هوشمندانه عمل کنند.

امام جمعه شهرستان سرعین به دوران انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: همانگونه که مردم ایران در سال های ۵۶ و ۵۷ با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی یکصدا و یکدل رژیم پهلوی، این دست نشانده استکبار را از کشور اسلامی بیرون راندند امروز هم با حفظ وحدت و همدلی همچنان در صحنه بوده و این راه را تا ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) محکم و پابرجا ادامه خواهند داد.

منبع: سبلان ما

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی بانوی کوثر | رسانه مستقل و مجازی به مدیر مسئولی فاطمه عباسی با مجوز رسمی شماره 78926 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.